Secret Agent: İstanbul

Senin Maceran, mobil oyun üreticisi bir firmadır. Senin Maceran ekibi özellikle gerçek görüntülerden oluşan oyunlara odaklanmış ve oyuncuların gerçek mekanlarda oyun oynamasını sağlayarak oyundan alınan hazzı artırmayı amaçlamıştır.

Senin Maceran ekibi, Türkiye’nin ilk ve tek gerçek görüntülerden oluşan rol model ajan oyununu yaratmışlardır.  Oyun severler, özel olarak tasarlanmış mekanlarda, tasarlanmış hayali senaryo gereği, puzzle ve ipuçlarını takip ederek görevi verilen görevi belirli zaman ve kural kısıtları içerisinde gerçekleştirmeye çalışırlar.  Oyun içerisine evden kaçış ( room-escape) oyunlarında karşılaşılan çeşitli koordinasyon, mantık, görsel hafıza, puzzle, takım ve dikkat oyunlarının yanı sıra pek çok insanın sadece filmlerde karşılaşabileceği bazı senaryo ve sahneler de eklenmiştir.

Senin Maceran, oyun severlere eğlenceli bir oyun oynatmakla birlikte yalnızca “O” filmlerde görülen beklenmedik sürprizleri de yaşatmayı hedeflemiştir.

Ekibi Tanıyın

İşletmenizi ayakta tutan kişilerle ya da müşteri hizmetleri felsefenizle ilgili bir şeyler söyleyin.
Neden mi? Çünkü insanlar sizin kimlerle çalıştığınızı bilmek ister. Doğal olarak...

about-us-headshot-1

Regan McCook

Kurucu & CEO

Bu kişiyle ilgili ilginç bir gerçekten söz edilen kısa bir biyografisini ekleyin.

about-us-headshot-2

Eric Teagan

Başkan Yardımcısı

Bu kişiyle ilgili ilginç bir gerçekten söz edilen kısa bir biyografisini ekleyin.

about-us-headshot-3

Timothy Barrett

Mali İşler Müdürü

Bu kişiyle ilgili ilginç bir gerçekten söz edilen kısa bir biyografisini ekleyin.

SENİN MACERAN

Seninmaceran, uzmanlaşmış kadrosu ile gerçek görüntülerden oluşan ve gerçek hayatta geçen oyunlara odaklanmıştır. Ekibin son oyunu "Secret Agent: Istanbul" listelerde uzun süre ilk sırada kalmış, yoğun ilgi görmüştür.